فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Vote_rcap کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Voting_bar کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Vote_lcap 
Maryam Semnani
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Vote_rcap کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Voting_bar کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست

2 مشترك
نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Empty
پستعنوان: کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست    کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 18, 2013 11:43 am

میثم :
با سلام خدمت حکیم فرزانه.
استاد از وقتی که از دانشگاه با نمرات و رتبه ی ممتاز فارغ التحصیل شدم و کار مورد علاقما پیدا نکردم و می بینم کسی واسه معلوماتم هرچند اندک هستند ارزشی قائل نیست.نامید و خسته شده ام خسته از تمام این همه سال که گذرانده ام و باید بگذرانم.استاد نمی دونم باید چیکار کنم.زندگی من با آنچه در ذهن پروراندم بسیار متفاوت گشته و این موجب ناراحتی است.
خوشحال میشم راهنماییم کنید تا از این تاریکی بیرون بیام.
ممنون.

نقل قول :
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
 کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Pasokh-hakim
اُرد تنها راهی که به اندیشه اش می رسد این است که از طریق دوستان و روزنامه و… جذب بازار کار شوید و می دانم که شوربختانه بازار کار امروز کشور ما با تخصص فارغ التحصیلان دانشگاه ها چندان هماهنگ نیست اما چه می شود کرد ، مهم این است که دیگر در خانه خود را عذاب نمی دهید . در این بین گوش ها و چشمان خود را باز نگهدارید که اگر در جایی کاری در راستای تحصیلات شما پیدا شد خیلی زود جذب آن شوید .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Empty
پستعنوان: رد: کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست    کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Icon_minitimeالأحد يناير 18, 2015 2:32 pm

هرگز به کودکانتان نگویید ، پیشه آینده اش چه باشد ، همواره به او ادب و ستایش دیگران را آموزش دهید ، چون با داشتن این ویژگیها ، همیشه او نگار مردم و شما در نیکبختی خواهید بود و اگر اینگونه نباشد ، هیچ پیشه ای نمی تواند به او و شما بزرگی بخشد . حکیم ارد بزرگ

کسی که همسر و کودک خویش را رها می کند ، فر و بزرگی خویش را از دست داده است . حکیم ارد بزرگ

کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست Hakimorodbozorg_506%20%2830%29

کودکی که گناه خویش را ، بدون پرسش ما به گردن می گیرد ، نخستین گام های پیروزمندی را برداشته است . حکیم ارد بزرگ

شادی و بهروزیمان را با ارزش بدانیم ، تن رنجور ، نیرویی برای ادب و برخورد درست برجای نمی گذارد . حکیم ارد بزرگ

آنکه نگاه و سخن اش ، لبریز از شادیست ، در دوران سختی نیز ، ماهی های بزرگتری از آب می گیرد . حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کسی واسه معلوماتم ارزشی قائل نیست
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» آیا عشق یگانه نیست ؟
» چرا آرزوهایم برای خانواده ام قابل قبول نیست ؟
» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
»  آنکه مهربان نیست، بیمار است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» هیچ آموزگاری، سختگیرتر و راستگوتر از زمان نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی