فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Vote_rcapچهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Voting_barچهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
Maryam Semnani
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Vote_rcapچهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Voting_barچهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ

نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Empty
پستعنوان: چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ   چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ Icon_minitimeالأحد سبتمبر 22, 2013 6:21 am

sanam
29 اسفند 1390 ساعت 9:38 PM
درود
گویا سکوتی که باید می شکست سرانجام پس از 14 سال گذشت
مدت سکوتتان حتی از سن من هم بیش تر است
امیدوارم در تمامی مراحلی که در پیش دارید پیروز باشید و اطمینان هم دارم که چنین خواهد شد.
سپاس♥

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ I_logo_500

آری چهارده سال سکوت
چهارده سال باید می گذشت تا به هزاران هزار پرسش خویش پاسخ می گفتم ...
باید زایشی دوباره را در درون باورهای خویش شاهد می بودم
در این چهارده سال خشت های بنای اندیشه ام را با وسواس بسیار بیشتری بر روی هم نهادم
و حال دیگر آرامم ، چون حس می کنم پاسخ پرسش های خویش را یافته ام

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چهارده سال سکوت حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
»  از آدم کوچک، نمی توان سیاستمدار بزرگ ساخت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  آدم بزرگ به راستی، خویش را باور دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» آدم بزرگ به راستی، خویش را باور دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)
»  خبرنگاران بزرگ، آینده را به نیکی و درستی پیش بینی می کنند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» نمی توان امید داشت، آدم های کوچک رازهای بزرگ را نگاه دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی