فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
اعتماد بیش از حد  Vote_rcapاعتماد بیش از حد  Voting_barاعتماد بیش از حد  Vote_lcap 
Maryam Semnani
اعتماد بیش از حد  Vote_rcapاعتماد بیش از حد  Voting_barاعتماد بیش از حد  Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

اعتماد بیش از حد

2 مشترك
نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

اعتماد بیش از حد  Empty
پستعنوان: اعتماد بیش از حد    اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالإثنين أكتوبر 07, 2013 11:22 pm

پس از بیست سال زندگی مشترک فهمیده ام شوهرم معشوقه ای داشته است که او اکنون پس از دو طلاق با شوهرم از در دوستی وارد شده و دخترم از پیامکهای پدرش به این دوستی پی برده است و من را درجریان گذاشت همسرم چون استاد است میگوید ایشان دانشجو بوده واز من سوال درسی مینموده است ولی من کاملا مطمین هستم دروغ میباشد ولی هیچ مدرکی هم دال بر رد یاتایید موضوع ندارم در حال حاضر هیچ علاقه ای به شوهرم ندارم ولی او مرتب اصرار بر اشتباه من دارد چه کنم عابرومندم وموضوع رابا هیچکس مطرح نکرده ام

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
اعتماد بیش از حد  I_logo_500

نگران نباشید ، هیچ مرد تحصیل کرده ایی زندگی بیست ساله خود را به خاطر کرشمه زن دیگری نابود نمی کند .
خود را با واژه هایی نظیر معشوقه پیشین و غیره عذاب ندهید چون اگر هم بر فرض آن بوده که فکر می کنید دو  ازدواج پیشین آن خانم ، خود دلیل بزرگی برای حس تنفر و نا امنی از آن زن ، نزد مرد شما می تواند باشد .
- به همسرتان خیلی روشن و در آرامش بگویید که من نمی توانم شاهد ارتباطات اینگونه باشم شاید خود ایشان نمی داند این رفتارش چه صدمات روحی بر شما وارد می کند .
- اگر باز هم پیامک ها ادامه داشت به شماره آن خانوم تماس بگیرید و خود را معرفی کنید و از ایشان بخواهید دیگر برای همسر شما پیامک نزنند . 
- برای بقای زندگی مشترک هر کاری را که لازم است خردمندانه و بدون افراط و تفریط باید انجام داد .
- آفرین بر شما که این جریان را برای دیگران تعریف نکردید چون در آن صورت، امکان داشت دیگر هیچگاه نتوانید این اتفاق را درست کنید . زندگی زناشوی بسیار ارزشمند است و باید برای ادامه آن زن و مرد همه کوشش خویش را بنمایند بخصوص زمانی که پای فرزند هم در میان باشد...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

اعتماد بیش از حد  Empty
پستعنوان: رد: اعتماد بیش از حد    اعتماد بیش از حد  Icon_minitimeالسبت يناير 17, 2015 1:29 pm

سربازان ، تنها نگاهبان مردم امروز کشور خویش نیستند ، آنها دستاوردهای پیشینیان و سرمایه آیندگان را نیز پاس می دارند . حکیم ارد بزرگ

سرپرستانی که از ارزش سربازی می کاهند و پدر و مادرانی که پیشدار میهنداری فرزندان خویش می شوند ، هر دو به کشورشان پشت کرده اند . حکیم ارد بزرگ

میهن ، از آن همه مردم یک کشور است ، با هر رنگ، زبان و نژادی... حکیم ارد بزرگ

میهن دوستان ناب ، آنانی هستند که برای آبادی و حفظ آزادی آن ، کوشش می کنند . حکیم ارد بزرگ

میهن دوستان ، آبادگرند نه کشتارگر ... حکیم ارد بزرگ

پرچم یک سرزمین ، باید نماد مهر ، آزادی و امنیت باشد . حکیم ارد بزرگ

ارتشیان تنها نگاهبان "پرچم و شرف" یک سرزمین نیستند ، همه مردم ، بویژه اهل فرهنگ ، هنر ، دانش و صنعت ... همه باید پاسبان آن باشند . حکیم ارد بزرگ

آباد سرزمینی که ، مردمی از خودگذشته و آزاده دارد . حکیم ارد بزرگ

ایران بهشت ما خواهد بود ، هنگامی که در آن ، امنیت و آزادی داشته باشیم . حکیم ارد بزرگ

کجا دلبری زیباتر از سرزمین ایران سراغ دارید ؟ سرزمینی که هزاران هزار پیکر دلداده ، برای آزادی و شرف آن ، تن به خاک کشیده اند . حکیم ارد بزرگ

اعتماد بیش از حد  Hakimorodbozorg_506%20%2823%29

حتی در کاخ های ویران شده سرزمین مادریمان ، می توان هزاران هزار چشمه جاری دید . می توان فریادهای پدرانمان را شنید که می گویند ایرانیان باید پیشتاز ، در همه عرصه ها باشند . حکیم ارد بزرگ

رود مهر در این سرزمین جاریست . آزادی و آزادگی ، خواست همیشگی ایرانیان بوده است . حکیم ارد بزرگ

ایرانیان هرگاه ، پشتکار داشته اند ، شگفتی ها آفریده اند . حکیم ارد بزرگ

آزادیخواهی و راستی باید برجسته ترین خوی ایرانیان است . حکیم ارد بزرگ

سرزمینمان ایران ، در میانه پهنه زمین است ، پس ما ، نه شرقی هستیم و نه غربی . حکیم ارد بزرگ

ایران باید همواره سرچشمه مهر ، حکمت و آزادی باشد . حکیم ارد بزرگ

ایران یک کشور "مادر فرهنگ" است . ایران و 20 کشور دو سوی آن ، بافتی مشترک در حوزه فرهنگ و پیشینه کهن دارند ، این بافت و سرزمین بزرگ را "قاره کهن" می نامم . قاره کهن شامل سرزمین های : ایران ، قزاقستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، قرقیزستان ، ازبکستان ، ترکمنستان ، افغانستان ، شمال غربی هندوستان ( سرزمین کشمیر ) ، پاکستان ، عراق ، ترکیه ، سوریه ، لبنان ، قبرس ، جنوبی ترین بخش روسیه در میانه استراخان در شمال دریای خزر تا جنوب اکراین ، آذربایجان ، ارمنستان ، گرجستان و بحرین می باشد . لازم به یادآوری است که در جهان امروز ، قاره آسیا وابسته به مادر فرهنگی چین و اروپا از آن مادر فرهنگ یونان می باشد ، مادر فرهنگی قاره کهن نیز کشور ایران است . قاره کهن با همگرایی هر چه بیشتر ، می تواند توانمندترین قاره جهان باشد . حکیم ارد بزرگ

ایران ، هیچگاه از عربستان ، دوستی نمی بیند . حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اعتماد بیش از حد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» بعد از 9 سال نتوانستم به او اعتماد کنم
» اعتماد به نفس ندارم
»  از کمبود اعتماد به نفس رنج میبرم
»  چگونه اعتماد به نفسم را بدست آورم ؟