فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Vote_rcapازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Voting_barازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Vote_lcap 
Maryam Semnani
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Vote_rcapازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Voting_barازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند

نويسندهپيام
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Empty
پستعنوان: ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند   ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالسبت أكتوبر 19, 2013 1:36 am

سلام. باهر پسری برا ازدواج اشنا میشم میفهمم سرکارم گذاشتن. 30سالم شده دیگه خسته شدم یا اگه هم تا حدجور شدن میره بدلیل نامعلومی قبل اینکه ب خانوادها بگیم بهم میخوره شایدتاحالا 30موردشو شمردم. مشکل دوم اینهمه برا درس زحمت کشیدم رشته سختی رفتم ولی کسی برام کارپیدا نمیکنه وهیچکیو ندارم. دیگه تصمیم به خودکشی گرفتم. تو این زندگی لعنتی چیزی برای ازدست دادن ندارم
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند HAKIM%20OROD%20BOZORG%20500%205
اگر قرار باشد آدمیان برای هر ناکامی خودکشی کنند که دیگر نسل انسان خیلی زود منقرض می شود !
زندگی همین است گاهی نرم و دوست داشتنی و گاهی بی رحم و درنده ...
تا تقدیر ما چه باشد ... و اما چند پند  : نخست آنکه به پسرها و دوستی شان اعتماد نکنید ، پسری خوب است که به خواستگاری بیاید شما هم کوشش نکنید پیش از آنکه پدر و مادرتان خواستگار را ببینند هفت شهر عشق را با آنها بگردید.  پند دیگر آنکه قرار نیست برای شما کسی کاری پیدا کند ، یا خودتان تلاش می کنید و پیدایش می کنید و یا مانند صدها هزار جوان تحصیل کرده دیگر منتظر آزمون و خطاهای ! مدیران اجرایی کشور می شوید تا شاید گره کار و صنعت کشور را بگشایند و شما هم کاری پیدا کنید .
به هر روی نکته مهم در زندگی امروز شما ازدواج است و تا این مورد به سامان نرسد بقیه موارد درست نمی شوند . 
نکته مهم :
نوشته اید : (تو این زندگی لعنتی چیزی برای ازدست دادن ندارم)
و ارد در کتاب سرخ گفته است :
بزرگترین کجرویها را زمانی انجام می دهیم ، که فکر می کنیم دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم . کتاب سرخ ، فرگرد آرمان - سخن 32
پس به خود بیایید و خویشتن را دوست بدارید که بهترین دوست و یاور شما ، پیش از هر کسی ، خود خودتان هستید ...
- کسانی که از شما گذشته اند لیاقت شما را نداشته اند ، زندگی یک هدیه به آدمیست ، ارزشش را بدانید و دیگر بهترین دوست خود که همان خودتان هستید را تهدید به کشتن و قتل نکنید که حتی فکر این کار نیز ، جنایت هولناک و بزرگیست .
کمی بردبار باشید خواستگاران خوب هم بسیار خواهید داشت ...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

پستعنوان: رد: ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند   ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2015 12:49 pm

پیوندمان را با یاد آوری سرشت نیک یکدیگر ، نیرومندتر سازیم .  حکیم ارد بزرگ 

شناخت درست زن و مرد از هم ، تنها راه جلوگیری از جدایی و گسست است .  حکیم ارد بزرگ 

ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند GREAT_OROD_22_
در کنارمان دلبر هست و اگر نیست ، در سفر رسیدن به او هستیم ، پس تنهایی وجود ندارد .  حکیم ارد بزرگ 

با سفر ، یاد رخدادهای هولناک را کمرنگ کنیم .  حکیم ارد بزرگ 

در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود . راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید ، همان در را بشکنید .  حکیم ارد بزرگ 

کتاب ها ، بخشی از راز مهر گذشتگان ، برای آیندگان هستند . حکیم ارد بزرگ 

اگر شما به سختی ها پشت کنید ، آنها هیچگاه به شما پشت نخواهند نمود ، باید خردمندانه با سختی ها مبارزه کرد . حکیم ارد بزرگ
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

پستعنوان: رد: ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند   ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2015 12:50 pm

گاهی برای رسیدن به پیشرفت می بایست ، راه سخت کوهستان را برگزینیم .  حکیم ارد بزرگ  

راهی سوای نرمش و بازی با هستی نیست . حکیم ارد بزرگ  

ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند 1419911197

آینده از همین امروز می گذرد ، پس امروز را باید به درستی پیمود . حکیم ارد بزرگ  

آنکه بر کردار خویش فرمانروایی کرد و دلیرانه راه خرد و اندیشه را پیمود ، بی گمان ، آموزگار آیندگان خواهد بود .  حکیم ارد بزرگ  

برای آشتی ، بر هم پیشی گیریم .  حکیم ارد بزرگ  

همای بخت بر شانه ات نخواهد نشست ، مگر آنکه شانه ای به گستره و پهنای کوهستان داشته باشی .  حکیم ارد بزرگ  

بخت همچون مرغی در گوش ما می خواند و ما را به سویی می کشاند . حکیم ارد بزرگ

ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها
»  یه بار ازدواج کردم و ضربه خوردم دیگه از ازدواج می ترسم
» ازدواج - برادر 45 ساله ام ازدواج نمی کند
» خودکشی ...
» ازدواج - جفت من کو ؟