فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Vote_rcapازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Voting_barازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Vote_lcap 
Maryam Semnani
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Vote_rcapازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Voting_barازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها

نويسندهپيام
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Empty
پستعنوان: ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها   ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالسبت أكتوبر 19, 2013 6:45 am

سلام حکیم عزیز دختری هستم که در موقع رابطه با کسی بعد یک مدت بی دلیل همه چی تموم میشه میگن بی احساسی اما نمتونم خیلی از چیزها رو که میگن قبول کنم قرار زیاد بوس وقتی نامحرمیم یا میگن خیلی مثل مردها حرف میزنم یعنی اشوه وناز رو ندارم اخه مگه گناه نیست نامحرم نیستیم من واقعا میخوام ازدواج کنم چکار کنم خیلی خسته ام
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها HAKIM%20OROD%20BOZORG%20500%202
کار درستی می کنید هر کسی شما را می خواهد لاجرم باید به خواستگاریتان بیاید ، اگر قصد ازدواج دارید به هیچ وجه رابطه دوستی برقرار نکنید .
در وفاداری مردی که پیش از خواستگاری ، به دنبال درنوردیدن توست ، شک کن . کتاب سرخ - فرگرد زندگی - سخن 83
اگر به پرسش و پاسخ های اُرد بنگرید ده ها نمونه از سوء استفاده در دوستی های خیابانی و غیره را خواهید دید که با زبان بازی دختران را نرم و در نهایت نابود کرده اند این یک حقیقت است که بسیاری از پسرهای این زمانه ، فقط می خواهند نیازهای جنسی خود را بر طرف سازند . کسی که در پی ازدواج باشد بدنبال دوستی نخواهد بود .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Empty
پستعنوان: رد: ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها   ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2015 1:00 pm

گسستن دو همسر می تواند ، خاندانی را از هم بپاشد .  حکیم ارد بزرگ

مردی که همسرش را به درشتی بیرون می کند ، به اشک به دنبالش خواهد دوید .  حکیم ارد بزرگ

همسر خویش را از ناکسان بدور بداریم ، چرا که دیر یا زود پلشتی وجود آنها ، زندگیمان را نابود خواهد کرد .  حکیم ارد بزرگ

ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها Hakimorodbozorg_506%20%2835%29

همسران ، همواره باید یکدیگر را ، لبریز از واژه های مهرآمیز نمایند . حکیم ارد بزرگ

مجالس و گردهمایی های خویش را در جایی برگزار کنیم که آزار همسایگان را در پی نداشته باشد . حکیم ارد بزرگ

جشن های خویش را ، با دعوت همسایگان ، باشکوهتر برگزار کنیم . حکیم ارد بزرگ

در زندگی همواره سپاسگزار نیکی ها و خوبی های دیگران باشیم . حکیم ارد بزرگ

پسری که در پی ازدواج است ، خود را درگیر دوستی های خیابانی نمی کند . حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ازدواج - خواسته های نا مربوط پسرها
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» ازدواج - خودکشی - پسرها سر کارم گذاشته اند
»  یه بار ازدواج کردم و ضربه خوردم دیگه از ازدواج می ترسم
» ازدواج - برادر 45 ساله ام ازدواج نمی کند
» تغییر خواسته در ایام نامزدی
» روان، همواره تشنه پرواز و بالا بردن خواسته های آدمی است، این سرشت خوب، همان ریشه بالندگی آدمیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی