فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Vote_rcapپاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Voting_barپاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Vote_lcap 
Maryam Semnani
پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Vote_rcapپاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Voting_barپاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم

2 مشترك
نويسندهپيام
azadeh dadvar

azadeh dadvar

تعداد پستها : 104
آدرس پستي : Tehran-Niavaran

پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Empty
پستعنوان: پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم    پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالجمعة مايو 02, 2014 8:13 am

تاريخ: أمس في 8:04 am
عنوان: [ارتباط] آرامش ندارم...
سلام.
من دختری 23 ساله هستم .یک موضوع چند ساله آرامش رو از من گرفته واون اینکه پسرخاله من هشت ساله عاشقمه ودست بردار نیست ومن بیشتر حس ترحم بهش دارم .حتی بخاطر اینکه بیشتر عذاب نبره به درخواست ازدواج باهاش جواب مثبت دادم که با مخالفت شدید خانوادم مواجه شدم .الان خواستگارای خوبی دارم ولی از ترس اینکه اون خودکشی کنه یا بلایی سر خودش بیاره مجبورم جوابشون کنم.
ممنون میشم کمکم کنید.

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
رفتار شما بوی خون و داستانی بسیار هولناک را پیشاپیش می دهد ... اگر پسرخاله تان را نمی خواهید ، پس بی درنگ باید تمام ارتباطات خود را با او قطع کنید ... اشتباه بسیار بزرگی کرده اید که به پسرخاله تان پاسخ مثبت داده اید حال آنکه او را نمی خواهید !... تنها راه ، سکوت و دور شدن از پسرخاله و قطع همه ارتباطات است دیگر هم نیاز به ترحم و دلسوزی های بچه گانه نیست ... بگذارید زمان این معادله را حل کند .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Empty
پستعنوان: رد: پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم    پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2015 11:39 am

هیچگاه ، از راستی و درستی خویش آزرده مباش ، چرا که در انتهای هر رویداد ، پیروزی از آن توست .  حکیم ارد بزرگ

در سرزمینی که کار و آرمان بزرگ هست ، دوستی های نابهنجار دختر و پسر گل نمی کند . حکیم ارد بزرگ

آنگاه که نمی دانم چه می گویم، چیزی جز راستی، بر زبانم جاری نیست. حکیم ارد بزرگ

پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم  1419927130

برای رستگاری ، همواره نگاهت به راستی باشد و درستی .  حکیم ارد بزرگ

کژی و ناراستی ، شکاف و رخنه گاه دیو خواهد شد .  حکیم ارد بزرگ

آنکه ناراستی پیشه نموده ، خموشی دیگران هم برایش ترسناک است .  حکیم ارد بزرگ

خشم و زور ، تنها ابزار ناراستی برای ماندن است .  حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پاسخ مثبت ، از سر دلسوزی و ترحم
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-