فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Vote_rcapحکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Voting_barحکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Vote_lcap 
Maryam Semnani
حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Vote_rcapحکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Voting_barحکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید

نويسندهپيام
منوچهر مفتاح
Admin
منوچهر مفتاح

تعداد پستها : 407

حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Empty
پستعنوان: حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید    حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید  Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 10:40 pm

مجموعه ایی دیگر از سخنان حکیم ارد بزرگ :

آنکه زیبایی خرد را ندید ، گرفتار زیبایی آدمیان شد و بدین گونه ، از هر چه داشت ، تهی گشت . حکیم ارد بزرگ

آنگاه که مردم بر داشته های خویش آگاه باشند ، دیگر تن به ستم نمی سپارند . حکیم ارد بزرگ

برای پویایی و پیشرفت ، گام نخست ، از پشت درهای بسته برداشته می شود . حکیم ارد بزرگ

برخی به "ارد" می گویند اعتماد به نفس نداریم . به آنها می گویم : از فضای خالی درون خویش برون آمده و به دریای داشته ها سفر کنیم ، تا هنگامی که در نیمه خالی لیوان درون خویش ، دست و پا می زنیم و از نداشته هایمان سخن می گوییم راه تازه ای برای بهتر شدن نمی یابیم . هر یک از ما آدمیان ، دارای توانی هستیم آن را یافته و بر آن گام نهیم از آن پس پلکان رشد را به چشم خواهیم دید. حکیم ارد بزرگ

پيش از استخدام هر استاد دانشگاه و آموزگاري، پژوهش کنيد و ببينيد تا چه اندازه به بالا بردن غناي اينترنت ياري رسانده است ، به روشني بايد گفت کسي که دانش و انديشه خود را منتشر نمي سازد شايسته استادي در دانشگاه نيست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

اگر خاطره شيريني براي خود نسازيم ، ياد خاطرات غمناک گذشته ، روان ما را از پا در خواهد آورد . حکیم ارد بزرگ (Iranian philosopher)

بزرگان انتقامجو نيستند. حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

بوي خوش زندگي ، در سخن زنان و مردان پاک نهاد جاريست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

آنچه بدست خواهي آورد ، فراتر از کاري که انجام داده ايي نخواهد بود . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

مردم با فداکاري ، خوشبختي را به يکديگر هديه مي دهند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

اينترنت ، دستگاه شتاب دهنده شکوفايي انديشه آدميان است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

فريب آدميان ، پستي هولناک در پي دارد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

گيتي زايشگر است ، پويشي آرام در همه گونه هاي آن ، ديده مي شود. حکيم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

اگر هنجار ها ، قوانين و کارآگاهان سست باشند ، همان بهتر که باج را بدهي . حکيم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

آگاه ، بر داشته هاي خود بيناست. حکیم ارد بزرگ (The greatest contemporary philosopher)

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://hekmat.7olm.org

حکیم ارد بزرگ از درهای بسته می گوید
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» حکیم ارد بزرگ از ارزش آزادی سخن می گوید
» شکست های زندگی، درهای پیروزی را می گشایند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» پایداری و کوشش، کلید هر در بسته است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود. راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید، همان در را بشکنید. "فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی"
»  از آدم کوچک، نمی توان سیاستمدار بزرگ ساخت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی