فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Vote_rcapدوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Voting_barدوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Vote_lcap 
Maryam Semnani
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Vote_rcapدوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Voting_barدوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم

2 مشترك
نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Empty
پستعنوان: خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم   دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 20, 2013 12:21 pm

salam man ye moaleme daram k divane var dosesh daram ama oon kheili maghrore chi kar konam k befahmam dosam dare ya na? va in ke agar az nazare darsi bashe man moadelam 20 hasesh az koja befahmam dosam dare?mamnoon

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Pasokh-hakim

همه آموزگاران عاشق شاگردان خویش هستند برای همین یادشان در اندیشه ما جاودانه است . بسیاری از آدمیان زمانی پرده از دلدادگی خویش به ( مادر و پدر بگیرید تا آموزگار و استاد ) بر می دارند که دیگر خیلی دیر شده است !
    پس بدنبال فهمیدن از راه های عجیب و غریب نباشید به کسانی که دوستشان دارید ، همان چیزی را بگویید که در سینه دارید .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Empty
پستعنوان: رد: خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم   دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Icon_minitimeالأحد يناير 18, 2015 2:09 pm

دوستان فراوان برای یک جوان ، نشان دهنده کامیابی در زندگی نیست ، بلکه نشان نابودی زمان ، به گونه ای گسترده است . حکیم ارد بزرگ 

اگر آغاز زندگی ات ، با شادی و روز همراه بود ، در جست و جوی چراغ و پناهگاهی برای شبانگاهان باش ، و اگر آغازش رنج و سیاهی بود از امید در خود چراغی بیافروز ، که پگاه خوشبختی نزدیک است . حکیم ارد بزرگ 

نوا زنده است یا مرده ؟ رنگ ها بخشی از پیکره ایی زنده اند یا مرده ؟ ! آذین بند و رخت چگونه؟ ، اگر به این پرسش ها خوب بنگریم ، خواهیم دید همه آنها دارای روان و نیرو هستند . یک آوای زیبا می تواند ، ما را از خود بی خود کند ، رنگی ویژه می تواند ، ما را آرامش دهد و یا به خشم آورد ، پدیده های بی جانی همچون نامه و جامه و … به هزار زبان با ما گفتگو می کنند ، همه آنها در حال سرودن آواز خوش دمادم زندگی هستند . حکیم ارد بزرگ 

دوست - خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم Hakimorodbozorg_506%20%286%29

در زندگی نادان ، سرانجام یک گره ، هزاران گره باز نشدنی است .  حکیم ارد بزرگ 

تاریکی در زندگی ، ماندگار و ابدی نیست ، برسان روشنایی .  حکیم ارد بزرگ 

سرایش یک بند درست از زندگی ، نیاز به سفری ، هفتاد ساله دارد .  حکیم ارد بزرگ 

آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نگاره ایی ماندگار در اندیشه ما دارند .  حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» دو پسر را دوست دارم ! عذاب وجدان دارم
» سخنان حکیمانه شما را خیلی دوست داریم
»  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟
» دوست دارم زندگی را دوباره از نو آغاز کنم
»  چرا با اینکه خودم غمگینم اما دوست دارم دیگران را شاد کنم ؟