فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Vote_rcapانسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Voting_barانسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Vote_lcap 
Maryam Semnani
انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Vote_rcapانسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Voting_barانسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ

2 مشترك
نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Empty
پستعنوان: انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ   انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 18, 2013 4:44 am

به یاد بیاوریم که انسانیم و انسانیت، مهمترین چیزی است که از ما انتظار می رود. فیلسوف اُرُد بزرگ

انسانیت به ما می گوید، ارزش دیگران را پاس بداریم. فیلسوف اُرُد بزرگ

انسانیت، صدقه ما به دیگران نیست، انسانیت نشان دهنده ارزش گوهر وجود ماست. فیلسوف اُرُد بزرگ

انسانیت ستودنیست، از منش مهربان درون خویش بخاطر جفای دیگران، هرگز آزرده مباش. فیلسوف اُرُد بزرگ

انسانیت را باید گرامی داشت، در غیر اینصورت پستی، خشونت و خرافات ریشه می گیرد. فیلسوف اُرُد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
arash soltani
Admin
arash soltani

تعداد پستها : 60

پستعنوان: رد: انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ   انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:29 pm

تنها پرچم انسانیت و آزادی را می بوسم. فیلسوف اُرُد بزرگ

مهر به انسانیت، در دل مردم نیک سرشت، همواره موج می زند. فیلسوف اُرُد بزرگ

فرزانگی بدون انسانیت، لافی بیش نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ

بی سواد و یا باسواد، هر چه هستی... انسان باش
بی پول و یا دارا، هر چه هستی... انسان باش
کارگر ساده و یا دیوانسالار، هر چه هستی... انسان باش
انسان باش و بمان... که جهان میزبان و شاد از وجود توست. فیلسوف اُرُد بزرگ
arash soltani
Admin
arash soltani

پستعنوان: رد: انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ   انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm

سوگند به مهر که هیچ اندیشه ای، بی آن توان ایستایی ندارد. فیلسوف اُرُد بزرگ

ماندگارترین نوا، آهنگ مهربانی است. فیلسوف اُرُد بزرگ

آواز مهربانی، از هر سنگ نگاره ای، ماندگار تر است. فیلسوف اُرُد بزرگ

رستگاری و زیبایی، در مهربانی است. فیلسوف اُرُد بزرگ

تا پیش از آنکه دیر شود، عزیزانمان را، با سخنان مهرآمیز، نوازش کنیم. فیلسوف اُرُد بزرگ
arash soltani
Admin
arash soltani

پستعنوان: رد: انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ   انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm

از خودگذشتگی، نخستین پایه مهرورزی است. فیلسوف اُرُد بزرگ

آدم شایسته، مهربانی دیگران را با مهربانی پاسخ می دهد. فیلسوف اُرُد بزرگ

مهربانان، شادی آفرینند. فیلسوف اُرُد بزرگ

مهربانان به یاد ما هستند، حتی زمانی که ما خود را فراموش کرده ایم. فیلسوف اُرُد بزرگ

مهربانی، گرامی ترین خوی آدمی است. فیلسوف اُرُد بزرگ

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» انسانیت، صدقه ما به دیگران نیست، انسانیت نشان دهنده ارزش گوهر وجود ماست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» دلدادگی به انسانیت، نشان پاکی روان آدمیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
» آنچه باعث فخر یک چهره سرشناس می شود، ادب، انسانیت و آزادگی اوست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» مهر به گیتی ، انسانیت و آزادی، نشان وارستگی و کمال آدمی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی