فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Vote_rcapچگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Voting_barچگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Vote_lcap 
Maryam Semnani
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Vote_rcapچگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Voting_barچگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟

2 مشترك
نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Empty
پستعنوان: چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟   چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 30, 2013 2:47 am

با سلام خدمت حکیم بزرگ میخواستم ازتون بپرسم چکار کنم تا بفهمم عشقم به من علاقه ای دارد یا نه؟؟؟ من خیلی دوستش دارم و حاضرم جونمو براش بدم ولی نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه؟ من با عشقم دوست نبودم و نیستم راستش به من پیشنهاد دوستی داد اما من قبول نکردم و از خودم تردش کردم راستش از خانوادم میترسیدم. ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین.
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ I_logo_500

تجربه نشان داده اغلب رابطه های دوستی بین دختران و پسران در نهایت به خواری و کوچکی دختران ختم شده است .
کار شما درست بوده و آن آقا به جای پیشنهاد دوستی باید خانواده اش را می آورد برای خواستگاری ...
خواستگاری رسمی نشان عشق پسر است نه پیشنهاد دوستی خیابانی ...

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Empty
پستعنوان: رد: چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟   چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ Icon_minitimeالسبت يناير 17, 2015 1:12 pm

چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟ 1419909507
 کسی که فریفته نگاهی می گردد ، توان رها نمودن دیگران را ندارد . حکیم ارد بزرگ

خوار نمودن هر آیین و نژادی ، به کوچک شدن خود ما خواهد انجامید. حکیم ارد بزرگ

تنها کسی که دلیل خواری همیشگی ما می شود ، خود ما هستیم .  حکیم ارد بزرگ

سرچشمه خوار نمودن دیگران ، بی شرمی و بی ادبی است . حکیم ارد بزرگ

با نگاه پست ، مهرانگیزترین کارها را هم می توان ننگ شمرد . حکیم ارد بزرگ

اگر از خودخواهی کسی به تنگ آمده ای ، او را خوار مساز ، بهترین راه آن است که چند روزی رهایش کنی . حکیم ارد بزرگ

آنکه پوزش نمی داند چیست ، دوست خوبی نیست . حکیم ارد بزرگ

پشیمانی ، اولین گام برای پوزش است . حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چگونه بدانم عشقم به من علاقه دارد یا نه ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» چگونه عشقم را فراموش کنم ؟
» از عشقم جدا شدم ولی پشیمونم
» عشقم منو نميخواد
» علاقه - من عاشقش شدم ولي او
» دردسرهای ابراز علاقه