فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Vote_rcapبرای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Voting_barبرای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Vote_lcap 
Maryam Semnani
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Vote_rcapبرای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Voting_barبرای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟

2 مشترك
نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Empty
پستعنوان: برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟   برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 30, 2013 2:49 am

برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ I_logo_500

با کارشناسان و قبول شدگان کنکور ، رایزنی و مشورت کنید .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Empty
پستعنوان: رد: برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟   برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Icon_minitimeالسبت يناير 17, 2015 1:14 pm

بد اندیشان و بد کرداران ، خیلی زود ، در آتش افکار و کردار نادرستشان ، خواهند سوخت . حکیم ارد بزرگ

از پس پشیمانی ، می توان راههای تازه ای را برای نجات یافت . حکیم ارد بزرگ

پشیمانی که ما را به راه راست نکشاند ، هیچ ارزشی ندارد . حکیم ارد بزرگ

بدکار ، نخستین و آخرین مردار کردار خویش است . حکیم ارد بزرگ

ارمغان کُرنش در برابر نادان ، سختی دو چندان است . حکیم ارد بزرگ

دیدن روشنفکران خودفروخته ، چندش آورتر از دیدن زنان بدکاره است . حکیم ارد بزرگ

برای سرزمینی که روشنفکرش ، همواره سخن فرمانروایان زیاده خواه را ، آیینه وار تکرار می کند ، باید گریست . حکیم ارد بزرگ

فریبکار و بد اندیش ، هیچ پایگاهی نخواهد داشت ، آخرین و ترسناکترین آموزه اش تنهاییست . حکیم ارد بزرگ

بدگویی ، رسوایی در پی دارد . حکیم ارد بزرگ

برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟ Hakimorodbozorg_506%20%2820%29

کسی که بدگویی می کند ، خواری را به جان می خرد . حکیم ارد بزرگ

اگر دوستت ، آدمی نادان و خبرچین باشد ، خیلی زود ، اسیر وهم و سیاهی دل می شوی . حکیم ارد بزرگ

تصوف ، عرفان های هندی و بودیسم ، سرشتی هولناک دارند ، آنها از ما ، تکه گوشت هایی ناکارا و ناتوان می سازند . حکیم ارد بزرگ

تنها پشیمانی را باید بخشید که بر ناراستی خود آگاه شده ، و آن را بر زبان جاری می سازد . حکیم ارد بزرگ

با فریب ، شاید بتوان چیزی بدست آورد ، اما این دستاورد ، مایه تباهی آدمی خواهد بود . حکیم ارد بزرگ

فریب آدمیان ، پستی هولناک در پی دارد . حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برای اینکه در کنکور موفق شوم چه کنم ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» برای موفق شدن در ازدواج چه کنم ؟
»  ایا این پسر برای ازدواج موفق خوب یا ن ؟
»  چرا با اینکه خودم غمگینم اما دوست دارم دیگران را شاد کنم ؟
» شادم از اینکه هیچگاه، کارمند دولت نشدم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  یک نام خوب برای آموزشگاه