فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Vote_rcapسعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Voting_barسعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Vote_lcap 
Maryam Semnani
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Vote_rcapسعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Voting_barسعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟

نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Empty
پستعنوان: سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟   سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ Icon_minitimeالأحد أكتوبر 06, 2013 1:42 am

باسلام ودرود به شما استاد وحکیم بزرگ

من دختری20 ساله هستم ودانشجوی کارشناسی تصویرسازی
چیکارکنم که قدرت ذهن ودستم فراتر بره وبتونم درهمین زمینه به پیشرفت چشمگیری دست پیداکنم
وبشه اسم خودمو یه هنرمند بذارم
میخام باتوکل برخدا به مراتب عالی دست پیدا کنم رقابت دراطرافم بسیاربالاست
ومن سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکارکنم ؟
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟ I_logo_500
پختگی در طی زمان بدست می آید ، باید خواند ، دید و از تجربه استادان فن بهره برد .
نکته مهم آن است که هنرجو باید بداند قرار نیست آن شود که دیگران بوده اند  ... شما همه آموزش ها را فرا می گیرید که خود ! شوید . سبک خاص و شیوه ارایه اثر خود ...
پس از آموختن مبانی این هنر ، مدام در پی آفرینش و جاری سازی نگاه خاص خود در هنر مورد علاقه تان باشید و از انتقاد این و آن هم نترسید خود باشید و بردبار باشید . یکی از مهمترین عوامل رشد در هنرهای تجسمی برگزاری نمایشگاه آثار است .
برگزاری نمایشگاه آثارتان (در هر سطحی که هستید) موجب رشد شما می شود پس بی هیچ تردیدی برای برگزاری نخستین نمایشگاه انفرادیتان کوشش کنید .  خبرش را هم برای ارد بفرستید شاید فرصتی شد و به آن نمایشگاهتان آمدم .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سعی دارم دانشجوی نمونه بشم چیکار کنم ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» دو پسر را دوست دارم ! عذاب وجدان دارم
»  با زندگی چیکار کنیم که باشکوه بشه؟
»  برای افزایش انگیزه ی جوانان چیکار کنیم؟
» برای افزایش انگیزه ی جوانان چیکار کنیم؟
» برای ازدواج همه چیز دارم ، اما باز ....