فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Vote_rcapباهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Voting_barباهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Vote_lcap 
Maryam Semnani
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Vote_rcapباهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Voting_barباهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟

2 مشترك
نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Empty
پستعنوان: باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟   باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالسبت أكتوبر 12, 2013 11:48 pm

استاد بزرگ ممنون از راهنماییهای ارزشمند شما .یه راهنمایی از شما می خواستم پسری هست 36 ساله دیپلم که قراردادی در تربیت بدنی کار می کند ؟مدت 5سال هست که هر از گاهی پیام می زند و میگه دوستت دارم اما آیا کسی که منو می گریاند یا چون نقص عضو دارم یه چشمم رو در حادثه ازدست دادم بهم میگه سنت بالا رفته شانس ازدواج نداری زیبایی نداری بعد از یک طرف میگه دوستت دارم قابل اعتماد هست برا زندگیی ؟ استاد مدام بهم میگه بابا ت پول داره مثل پولدارها زندگی کن بپوش بخور خوب زندگی کن ماشین بخر به روز باش و غیره حتی روز تولدش هم میگه برام کادو بخر پیراهن شلوار و غیره ؟ من چکار کنم با این پسر مدام بهش گفتم برو دنبال زندگیت بارها دعوامون شده ؟ باهاش چکارکنم ازدواج کنم خوشبخت میشم یا خیر ؟ دست از سرم بر نمی داره ؟ لطفا کمکم کنید
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ I_logo_500
اگر خواستگار شماست و می خواهد با شما ازدواج کند چه اشکالی دارد ؟ تنها نکته ایی که در این مورد می توانم بگویم این است که هیچ گاه اختیار مال و پول خویش را بدست او نسپارید .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Empty
پستعنوان: رد: باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟   باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2015 12:09 pm

چه بسیار زنان و مردانی را دیدم که به جای گوش کردن به ندای عقل و خرد ، دامن فریبکاران و جادوگران را گرفته بودند . حکیم ارد بزرگ

سخنان بزرگان ، جواهرات با ارزش درون سخنرانی هاست . حکیم ارد بزرگ

باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟ Hakimorodbozorg_506%20%2824%29

سخن نیک بزرگان ، راه رسیدن به خوشبختی را کم می کند ، و سخن نادانان تباهی را نزدیک می سازد .حکیم ارد بزرگ

زمانی از توانایی خویش لذت می بریم ، که در راه بدست آوردن آن ، کوشش بسیار نموده ایم . حکیم ارد بزرگ

توانایی ، از پس آگاهی و کوشش بسیار ، بدست می آید . حکیم ارد بزرگ

سپاسگزاری از دیگران ، نشان فرهمندی و تواناییست .  حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

باهاش ازدواج کنم ، خوشبخت میشم یا خیر ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
»  یه بار ازدواج کردم و ضربه خوردم دیگه از ازدواج می ترسم
» ازدواج - برادر 45 ساله ام ازدواج نمی کند
» ازدواج - جفت من کو ؟
» ازدواج و بی اعتمادی