فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Vote_rcapازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Voting_barازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Vote_lcap 
Maryam Semnani
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Vote_rcapازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Voting_barازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟

2 مشترك
نويسندهپيام
azadeh dadvar

azadeh dadvar

تعداد پستها : 104
آدرس پستي : Tehran-Niavaran

ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Empty
پستعنوان: ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟   ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالثلاثاء أكتوبر 15, 2013 1:05 am

با سلام دختری درس خوانده هستم علاقه شدیدی
که الان حس میکنم عشق است به یکی از آشنایان پیدا کردم من ادم منطقی
هستم او 4 سال از من کوچکتر است و هردوی ما اهل مراعات کردن روابط هستیم
رفتار هردوی ما با یکدیگر بسیار رسمی و محترمانه است. در این میان توجه او را نسبت به
خودم حس کرده ام ولی نمی دانم در چه حد است. از طرفی من چیزی از علاقه ام را بروز نداده ام
. اولین باری که او را دیدم مطمئن بودم او را می شناسم و او را دیده ام و مدت یک هفته
فکر میکردم او را کجا دیدم ولی کم کم مطمئن شدم او را جایی ندیده ام و احساس های دیگر آرام آرام خودشان را نشان دادند اصلا من در این خط ها نبودم نمی دانم واقعا چه اتفاقی افتاد برایم. و الان نمی دانم چه کار کنم پسر بسیار خوبی است ولی منتظر مانده ام که او اقدام کند آیا من باید کاری انجام دهم؟

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ C711_hakim_orod_bozorg
به شکلی روشن در مورد ازدواج با ایشان گفتگو کنید خجالت و دلهره را به کناری گذاشته و به آرامی به اصل داستان نزدیک شوید . گاهی آدمها به یکدیگر نزدیک می شوند بدون آنکه قصدی برای ازدواج داشته باشند ! نباید گرفتار سوء تفاهم شد ، عمر بسیار با ارزش است و باید زودتر تکلیف خود را روشن کنید .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Empty
پستعنوان: رد: ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟   ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2015 12:35 pm

تندرستی ، پاداش نیک زیستی است . حکیم ارد بزرگ  

تندرستی ، پرشگاه روان بیدار است ، برای گشودن دروازه های پیروزی . حکیم ارد بزرگ  

همسران ، باید یکدیگر را همواره ستایش کنند . حکیم ارد بزرگ  

ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟ GREAT_OROD_20_

کوشش برای تندرستی همگانی ، یکی از مهمترین کارهای دیوانسالاران است . حکیم ارد بزرگ  

تندرستی ، پیش نیاز هر آرمان باشکوهی است . حکیم ارد بزرگ  

برای آنکه پرواز کنی ، پیکر خویش را ، به حال خود رها مکن . حکیم ارد بزرگ  

پاسداشت مهر پدر و مادر ، یکی از بزرگترین خوشبختی هاست . حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ازدواج - آیا من باید کاری انجام دهم ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
»  یه بار ازدواج کردم و ضربه خوردم دیگه از ازدواج می ترسم
» ازدواج - برادر 45 ساله ام ازدواج نمی کند
»  چه کاری کردن از نظر منطقی صحیح است ؟
»  من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟
»  اگه در آینده عاشق بشم باید جکار کنم ؟