فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Vote_rcapدلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Voting_barدلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Vote_lcap 
Maryam Semnani
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Vote_rcapدلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Voting_barدلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان

نويسندهپيام
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Empty
پستعنوان: دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان   دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالسبت أكتوبر 19, 2013 1:30 am

پریشان نسخه‌ کرد اجزای مژگان تر ما را
چه‌ مضمون است درخاطر نگاهت‌حیرت‌انشا را
نگردد مانع جولان اشکم پنجهٔ مژگان
پر ماهی نگیرد دامن امواج دریا را
نه‌ از عیش‌است‌اگر چون‌شیشهٔ می قلقل آ‌هنگم
شکست دل صلایی می‌زند رنگ تماشا را
شعر از استاد بیدل

استاد حکیم دو صد درود بسیار بر شما نازنین کشورهای فارسی زبان
حکیم شادروز  باشید و همواره سرزنده و جاری
ای عزیزتر از جان ، چند صباحی برای پژوهش از ادب و زبان پارسی میهمان مردم لداخ ، سرینگار و جامو در کشمیر هندوستان بودم و بسیار سخن از شما آنجا شنیدم نقل اندک پارسی زبانان آن دیار زیبا و پر ریحان و شاداب بود و من در اندیشه که چگونه قلب این مردم بی ریا و دوست داشتنی شیفته نگار ایرانی ما حکیم ارد گشته . امشب با این پیغام به آن بزرگ دوست داشتنی می گویم غمت بر آب و دلت خروشان و عمرت همانند رود گنگ جاودانه و ماندگار ، زنده باشید

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان HAKIM%20OROD%20BOZORG%20500%205
آدمیان با مهر به یکدیگر گره می خورند
سپاس از مهر و دوستی شما
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Empty
پستعنوان: رد: دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان   دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2015 12:58 pm

همسایگان خوب ، بهترین پشتیبانان ما هستند . حکیم ارد بزرگ

مهر خویش را ، از همسایگان دریغ نکنیم . حکیم ارد بزرگ

در زندگی همسایگان ، تجسس نکنیم . حکیم ارد بزرگ

ستایشگر همسایگان خوب خویش باشیم . حکیم ارد بزرگ

دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان 1419873411

بهترین همسایگان ما، آنانی هستند ، که همواره لبخندی بر لب دارند . حکیم ارد بزرگ

همراه و غمخوار همسایگان خویش باشید ، اما نه آن اندازه که دیوار ادب فرو ریزد . حکیم ارد بزرگ

همسایه خوب ، ستودنیست چرا که مایه امنیت و آرامش است . حکیم ارد بزرگ

همیشه بین خود و همسرت بازه ای را نگاهدار تا به خواری گرفتار نشوی .  حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دلایل نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در هندوستان
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
»  آدم بزرگ به راستی، خویش را باور دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  از آدم کوچک، نمی توان سیاستمدار بزرگ ساخت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  خبرنگاران بزرگ، آینده را به نیکی و درستی پیش بینی می کنند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» آدم بزرگ به راستی، خویش را باور دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)
» نمی توان امید داشت، آدم های کوچک رازهای بزرگ را نگاه دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی