فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Vote_rcapچرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Voting_barچرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Vote_lcap 
Maryam Semnani
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Vote_rcapچرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Voting_barچرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید

2 مشترك
نويسندهپيام
azadeh dadvar

azadeh dadvar

تعداد پستها : 104
آدرس پستي : Tehran-Niavaran

چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Empty
پستعنوان: چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید   چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالإثنين أكتوبر 21, 2013 9:09 pm

استاد بزرگ چند هفته ایی هست که در مورد شما تحقیق می کنم از اساتیدم در دانشکده گرفته تا مجموعه ایی از کتابها و همچنین اینترنت . استاد برای من یک سئوال بزرگ پیش آمده که چرا شما با وجود دشمنانی در گروه ها و دستجات مختلف اعم از جدایی طلبان و پانترک ها و یا احزاب کمونیستی ایران و افغانستان و یا پشتون ها و یا فراموسونهای صهیونیستی پشت پرده سایت ویکی پدیای فارسی و غیره . چرا سکوت کرده اید من جایی ندیدم شما در مقابل آنها حرفی زده باشید ؟ آیا به نظرتون وقت آن فرا نرسیده که جوابشون رو بدهید ؟ به نظرم  پاسخ ندادن به این شیادان سبب پررویی و گستاخی هر چه بیشترشون میشه . دوستدارم نظرتون رو در این مورد بخونم  ارزوی سلامتی و طول عمر آن استاد بزرگ را دارم
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید HAKIM%20OROD%20BOZORG%20500%202
اُرُد دشمنانش را جاودانه نمی کند !
بگذارید جیغ های بنفش بکشند و هزار بار محکومم کنند  ...

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahnaz Kaviani

mahnaz Kaviani

تعداد پستها : 464

چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Empty
پستعنوان: رد: چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید   چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2015 11:17 am

شادی یک سرزمین ، بدون داشتن آزادی ، آفریده نمی شود . حکیم ارد بزرگ

آدم های شاد ، جوان و جوانتر می گردند . حکیم ارد بزرگ

خوشبخت آدمیست ، که پیمانه زندگی اش ، همواره لبریز از شادیست . حکیم ارد بزرگ

چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید Hakimorodbozorg_506%20%282%29

زیباترین جشن و بزم گیتی ، نوروز باستانی ایرانیان است . حکیم ارد بزرگ

آرمان بزم ها و جشن ها ، بخشش شادیست . حکیم ارد بزرگ

نوروز ، فرخنده جشن طبیعت است و چه روزی زیباتر از این ؟ . حکیم ارد بزرگ

با نوروز هر سال ، دوباره زاده می شویم . حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چرا پاسخ دشمنانتان را نمی دهید
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1