فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Vote_rcap من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Voting_bar من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Vote_lcap 
Maryam Semnani
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Vote_rcap من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Voting_bar من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟

نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Empty
پستعنوان: من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟    من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 18, 2013 3:47 am

باران :
سلام کمکم کنید لطفا من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟؟؟؟ من عشقمو از دست دادم وحالا بعد از چندسال تمام لحظات زندگیمو بهش فکر میکنم من باید چیکار کنم کمکم کنید…..

نقل قول :
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
 من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟ Pasokh-hakim
اگر خاطره شیرینی برای خود نسازیم ، یاد خاطرات غمناک گذشته ، روان ما را از پا در خواهد آورد . کتاب سرخ – فرگرد روان و خویش – سخن ۱۰
آدمی نمی تواند چیزی را که بر او گذشته ، فراموش کند . درست تر آن است که بگوییم فراموشی وجود ندارد .
آنچه ما از آن به عنوان فراموشی یاد می کنیم تنها ایجاد خاطرات نو در گذر زمان است که خاطرات قدیمی تر را از ما دور می کند . همه آدمها ما با خاطرات گذشته خود زندگی می کنیم پس نمی توان آنها را از خود دور نمود ، تنها راه نگاه درست به خاطرات گذشته است نگاهی منطقی …
آدمها زمانی به عشق های قدیمی فکر می کنند که در خلاء عاطفی قرار گرفته اند و تا آن پر نشود خود را به خاطر گذشته همراه می سازند و گاهی مدام خود را سرزنش می کنند .
بهترین حالت آن است که تقدیر خویش را بپذیرید و تقدیر شما همان جدایی بوده که رخ داده است از این پس با نگاهی تازه و درسی که از گذشته گرفته اید به آینده بنگیرید …
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

من چطوری باید گذشتم رو فراموش کنم؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» چه جوری عشقمو را فراموش کنم؟
» چگونه عشقم را فراموش کنم ؟
»  چگونه گذشته را فراموش کنیم
» مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد، رایزنی و مشورت با ریش سپیدان را فراموش نمی کند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» با دختری که رفتار بدی دارد چه باید کرد