فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Vote_rcapدارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Voting_barدارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Vote_lcap 
Maryam Semnani
دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Vote_rcapدارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Voting_barدارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم

نويسندهپيام
azadeh dadvar

azadeh dadvar

تعداد پستها : 104
آدرس پستي : Tehran-Niavaran

دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Empty
پستعنوان: آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم   دارم - آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم Icon_minitimeالجمعة مايو 02, 2014 7:21 pm

تاريخ: 3 آوریل 29, 2014 4:04 pm
عنوان: [ارتباط] آرزو
اسم من سعید است من 19ساله هستم آرزو داشتم فوتبالیست بزرگ شوم اما در افغانستان انقدر امکان ندارد . فامیل میگه که فوتبال را رها کو من احساس میکنم زنده گی من با فوتبال گری خرده هر روز تشویش همین مضوع خرابم کرده از زنده گی دلسرد شدم همه خوبی دنیا را در آرزوی خود میبینم از لطف بزرگ تان میخواهم رهنمایم کنید .

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
اگر اینگونه عاشق این ورزش هستید پس نباید دلسرد شوید کوشش کنید با ورزشکاران و مربیان خوب این رشته آشنا شوید و از آنها کمک بخواهید . پیوسته تمرین کنید و خجالت و کمرویی را به کناری نهاده و در پی بهترین ها باشید . آدمی آنگاه بزرگ می شود که این خواست از درون او بجوشد و توان خود را به همه نشان دهد امیدوارم شما هم یکی از بهترین فوتبالیست ها و یا مربیان کاردان فوتبال افغانستان (کشوری که عاشقانه دوستش داشته و دارم) بشوید ...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آرزو دارم یک فوتبالیست بزرگ شوم
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» دوست دارم به جای آنکه همانند گورکن گذشته را بکاوم، همچون شاهین به سوی آینده ای باشکوه شیرجه روم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)
» دو پسر را دوست دارم ! عذاب وجدان دارم
»  از آدم کوچک، نمی توان سیاستمدار بزرگ ساخت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  آدم بزرگ به راستی، خویش را باور دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» آدم بزرگ به راستی، خویش را باور دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)