فصل فلسفه اُرُدیسم، ورود به عصری جدید از خردگرایی انسانی

نظری بر اندیشه های فیلسوف سرخپوش، حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» گیتی، آوای پیوسته دگرگونی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:42 pm من طرف arash soltani

» فلسفه اُرُدیسم، اندیشه ای صلح جو است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:37 pm من طرف arash soltani

» در یک جامعه سالم، مردم پیوسته برای هم فداکاری می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:34 pm من طرف arash soltani

» انسانیت که باشد، سوء استفاده از دیگران گم می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:30 pm من طرف arash soltani

» خواست واپسین آدمی، شناور شدن در بسامدها و امواج گیتی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:28 pm من طرف arash soltani

» انتقاد از دیگران به معنای تحقیر آنها نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:26 pm من طرف arash soltani

» دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:24 pm من طرف arash soltani

» سخن دلنشین فلاسفه، دل ها را آرام می کند. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:22 pm من طرف arash soltani

» سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:21 pm من طرف arash soltani

» فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالخميس أغسطس 18, 2022 7:18 pm من طرف arash soltani

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 104 و در تاريخ السبت ديسمبر 17, 2022 7:49 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
mahnaz Kaviani
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Vote_rcapدوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Voting_barدوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Vote_lcap 
Maryam Semnani
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Vote_rcapدوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Voting_barدوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Vote_lcap 
منوچهر مفتاح
azadeh dadvar
arash soltani

چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟

نويسندهپيام
Maryam Semnani

Maryam Semnani

تعداد پستها : 417
آدرس پستي : Tehran-Iran

دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Empty
پستعنوان: چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟   دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 18, 2013 4:21 am

آسمان :
سلام استاد نمیدونم چرا؟وقتی مهرکسی به دلم می افته خیلی زود از من دور میشه طوریکه هنوزکلام به سلام بازنکردم.
استاد خیلی ناراحت میشم ومدتها عذاب میکشم میترسم کسی رو دوست داشته باشم چون حتی اگه فکرش به ذهنم خطورکنه فرسنگها ازمن دور میشه نمیدون اسمش روچی بذارم قسمت یا هرچی دیگه!!!
یه مدت بود احساس میکردم حتی به یقین تبدیل شد که کسی هست که منو دوست داشته باشه اما همین که امیدوارشدم ازمن دور شد استاد اون فرد رو قبل ازاینه اصلا به چشم دیده باشم خوابش رو دیدم واقعاسخته

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Pasokh-hakim
جام زندگی را ، تنها با می مهر و دوستی پر کن . کتاب سرخ – فرگرد مهربانی – سخن ۴۵
براستی آنانیکه از وجود مهربان و پاک شما دور شده اند جواهری ارزشمند را از دست داده اند . آرام باش و امیدوار ، شما هم دوستدار خویش را خواهی یافت .
و یک نکته مهم آنکه : خودت را دوست بدار و ارزش وجود خویش را بدان .

آسمان :
سلام استادممنون ازپاسخ تون استاد چه جوری بایدخودم رو دوست داشته باشم من همیشه حق و نظر دیگران رو برخودم ترجیح میدم خواهشا کمکم کنید
باتشکر
نقل قول :
پاسخ حکیم ارد بزرگ :
دوست -  چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟ Pasokh-hakim
خویشتن خویش را ، دوست داشته باشیم . کتاب سرخ – فرگرد روان و خویش – سخن ۱۴
برای پنداشت ها ، دلبستگی ها و آرمان بزرگ زندگی خویش ، ارزش قائل شو .
حق و نظر دیگران تا جایی پذیرفتنی است که ادب و خرد می پذیرد . اگر دارای درونی استوار بر باورهای پاک و خردمندانه نباشیم خیلی زود برده خواست های کوچک و بزرگ دیگران می شویم .
ما آمده ایم که از زندگی خویش لذت ببریم آزاد باشیم ، شاد باشیم دلداده و عاشق باشیم … و این همه را در سایه ادب ، دوستی و مهر بین آدمیان شدنی می دانیم .

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چرا هر کسی رو دوست دارم ترکم می کنه ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» دو پسر را دوست دارم ! عذاب وجدان دارم
» خانم معلم مون رو خیلی دوست دارم
» دوست دارم زندگی را دوباره از نو آغاز کنم
»  چرا با اینکه خودم غمگینم اما دوست دارم دیگران را شاد کنم ؟
» دوست دارم به جای آنکه همانند گورکن گذشته را بکاوم، همچون شاهین به سوی آینده ای باشکوه شیرجه روم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (پدر فلسفه اُرُدیسم)